خانه / اخبار / انتهایی کیفیت کارخانه "آزمایش"

انتهایی کیفیت کارخانه "آزمایش"

[ad_1]

مدیرکل دفتراسناد صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، كان و تجبر انتهایی کیفیت کارخانه “آزمایش” را تشریح انجام بده.

عباس هاشمی جلاجل گفت‌وگو توسط ایسنا، توسط اشارت به مقصد انتهایی کیفیت کارخانه آزمایش و هم سر پيوسته كاري به مقصد واگذاری این کارخانه، تقریر انجام بده: کارخانه آزمایش جلاجل اختیار بانک ملت آرامش طلب گرفته و مالکیت آن پيوسته كاري به مقصد بخش خصوصی باریک که به مقصد این بانک بدهکار باریک.

اوی آدم كردن داد: جلاجل حلول كننده موجودي واگذاری کارخانه آزمایش به مقصد یک بخش خصوصی افزونتر توسط مشکلات خاصی مواجه شده و علی‌رغم جلسات متعددی که توسط مدیران و هیات مدیره بانک ملت جلاجل صوب گدازش و فصل این هم سر اعمال شده اما برخودهموار كردن این لمحه فهمید واگذاری پیش نرفته باریک.

مدیرکل دفتراسناد صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، كان و تجبر توسط تاکید ثمار این‌که کیفیت کارخانه آزمایش جلاجل فرایند گیرودار و مذاکره توسط مالک قبلی این کارخانه باریک، تبیین انجام بده: يك جهت آزمایش شهرستان تهران به مقصد مرودشت شیراز نقل مكان شد و جلاجل شهرستان تهران این کارخانه هیچ‌نوع ماهیت تولیدی ندارد. چندی كره زمين کارگران این کارخانه بازنشسته شده و سنوات دارند.

هاشمی آدم كردن داد: علاوه ثمار این حکم توقیف ماشین‌آلات آن ادراك پذير كردن شده و بخش خصوصی متقاضی جدید نیز اعلام انجام بده که نمی‌خواهد اینگونه کار را آدم كردن دهد، بلکه موجودي باریک یک کارخانه جدید را خریداری کند و پشت بام كره زمين خرید برند آزمایش حروف اشکال را به مقصد راه بیندازد.

اوی توسط تبیین این‌که جلاجل حلول كننده موجودي واگذاری کارخانه آزمایش جلاجل گیرودار هم سر حقوقی باریک و مالکیت خصوصی این کارخانه دستگاه بافندگي و پای وزارت صنعت، كان و تجبر را به تنگ آمده باریک، تقریر انجام بده: جلاجل صورتی مرحمت ها نهایی این کارخانه پیش خواهد رفت که تسویه‌شمار‌های بخش خصوصی توسط بانک ملت اعمال شود و پشت بام كره زمين آن توسط بروزرسانی تجهیزات، اشکال مشترک مدنظر آرامش طلب گیرد.

دی‌ماه اسم باشليق ماضي صفت بويناك که عباس هاشمی – مدیرکل دفتراسناد صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، كان و تجبر – جلاجل گفت‌وگو توسط ایسنا توسط اعلام این‌که کارخانه آزمایش شهرستان تهران تعطیل شده و ماشین‌آلات آن به مقصد کارخانه آزمایش مرودشت نقل مكان شده، ديباچه انجام بده که ماشین‌آلات و تکنولوژی این کارخانه جلي نیست و باید نوسازی تجهیزات آن مدنظر آرامش طلب گیرد برخودهموار كردن بخش خصوصی اشارتاً ترغیب جلاجل صوب خریداری برند جلاجل زمینه‌ی خرید کارخانه نیز تشویق شود.

[ad_2]

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دوره های آموزشی:

دوره های آموزشی: دوره زبان آلمانی مدرک بین المللی IB برنامه های موسیقی و هنر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *