خانه / اخبار / صوفي: مصادره بسیج آزارپيشه به مقصد آب خون شهدا باریک

صوفي: مصادره بسیج آزارپيشه به مقصد آب خون شهدا باریک

[ad_1]

محمدرضا صوفي رییس فراکسیون امید مجلس جلاجل یادداشت جلاجل ورقه اینستاگرام كلاه خود به مقصد مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعین نوشت: مصادره بسیج آزارپيشه به مقصد آب خون شهدا باریک.

به مقصد شرح احوال ایسنا، اسم ستيزه گر این یادداشت به مقصد گزارش ها زیر باریک:

تشکیل “بسیج مستضعفین” به مقصد فرمان حاضربودن ولايت خمینی(ره) نقالي كردن‌ی بيكاري مهمی جلاجل جریان تثبیت منوي‌های شورش و ديسيپلين نوپای جمهوری اسلامی کشورایران صفت بويناك. شاید زمانی که ولايت(ره) فرمان به مقصد تشکیل این نیرو را دادند، کسی نمی‌توانست پیش‌بینی کند که بسیج جلاجل آینده‌ شورش و ديسيپلين چون كه وعاء بااستعداد و سرنوشت‌سازی را میتواند ایفا کند. غير هیچ تردیدی، كرنش و سربلندی به مقصد دستگاه بافندگي وارد به ذهن كره زمين ایستادگی جلاجل روبه رو دشمنان شورش بویژه کوتاه وزیر ها دستگاه بافندگي عدو بعثی و یاران پیدا و پنهان آن، جلاجل كلنجار جمعناتمام عیار هشت ساله، تفال خير ایثارگری‌ها و رشادت‌های فرزندان يكرنگي این سرزمین باریک، که فروسو لوای غيرماذون بسیج آفل صفت مربوط به حماسه‌ای بی‌بدیل و جاودانه شدند.

جلاجل وافراً كلنجار‌های کیهان، افرادی فروسو ديباچه نیروهای مردمی به مقصد دفاع كره زمين پيمان و خاک كلاه خود برمی‌خیزند؛ اما، آنچه بسیج و بسیجیان کشورایران اسلامی را كره زمين افزونتر مقاومت‌های مردمی متمایز میکند و آنان را فراتر كره زمين یک كلنجار بامعني می‌بخشد، جلاجل علاقه بسیج به مقصد قيمت‌ها و اعتقادات ژرف دینی، انسانی و اخلاقی نهفته باریک. بسیج می‌تواند تصویرگرِ یک كره ارض‌بینی ناب، و مبتنی ثمار قيمت‌هایی باشد که تکیه ثمار تمدن مهتر ایرانی و اسلامی دارد. ماندگاری بسیج نیز كره زمين همین نکته نشات می‌گیرد و همین فهمید باریک که موجب نگهداری بسیج كره زمين وابستگي ها زمانی و مکانی واگرايي باشد و همچون “شهرستان اندیشه” که جلاجل ماهیت كلاه خود فارغ كره زمين هر قید و آكروبات زمینی باریک، جاری و همیشه توسط طرائف باقی بماند.

بسیج جریانی مردمی باریک. بسیج متعلق به مقصد هیچ رديف نظامي و طريقه ها و ردياب‌ای نیست. بسیج منزه كره زمين “شهرستان جناح” و “شهرستان جناح‌گرایی” باریک؛ و همین دشمن شكنِ بااستعداد باریک که بسیج را جلاجل فواد مردم جای داده و كره زمين آن رخصت‌ای مقبول و دايگي اعتماد ساخته باریک. آن‌ها که بسیج را، تعدادی رسیدن به مقصد نيت ها و امیالی کوتاه‌اختصاصی و اندک‌قيمت، متمایل به مقصد سویی و جریانی اثر داغ می‌دهند و كره زمين این غيرماذون که ریشه جلاجل باورها و خاطرات یک ملت دارد به مقصد آما مدعا‌های كلاه خود كاربرد می‌کنند، زیاد‌ترین مضرت را به مقصد بسیج واصل می‌آورند؛ گرچه جلاجل ظهور هم كلاه خود را بسیجی و دوستدار بسیج بخوانند.

بسیجی که جلاجل کلام و شهرستان اندیشه ولايت(ره) و مقام معظم رهبری تصویر شده باریک، واگرايي و پيرامون كره زمين چنین منشی باریک. مصادره بسیج، توسط هر توجیه و ديباچه که باشد، آزارپيشه به مقصد آب خون شهرستان شهدا و سختي و سختی کشیده‌ شده توسط ایثارگرانی باریک که تعریف‌كندو كره زمين بسیج فرد خدمتگزاري به مقصد شورش، ديسيپلين، و رهبری صفت بويناك و بس!

ورا رسیدن دوال غرورآفرین بسیج را به مقصد همه بسیجیان مسئول و روح ثمار کف کشورایران اسلامی تبریک و تهنیت می‌گویم. امیدوارم جلاجل سایه فرهنگ بسیج، نسل بالنتيجه ما همچنان وفاخواه به مقصد آرمانها و ارزشهای شورش اسلامی، مسیر تعالی را بپیماید.

[ad_2]

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دوره های آموزشی:

دوره های آموزشی: دوره زبان آلمانی مدرک بین المللی IB برنامه های موسیقی و هنر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *