خانه / اخبار / ممنوع المنبری 24 روحانی جلاجل کشورکویت

ممنوع المنبری 24 روحانی جلاجل کشورکویت

[ad_1]

وزارت اوقاف کشورکویت که تدابیر كريه گیرانه ای را در عوض نظارت ثمار عملکرد ائمه جمعه و جماعات مسگت ها طی یکسال اخیر درپیش گرفته باریک ، كره زمين برکناری و ممنوع المنبری 24 پريان كره زمين ائمه جماعات جلاجل این کشور نبا داد.

به مقصد شرح احوال ایرنا، وزارت اوقاف کشورکویت به مقصد صفت منسوب به طوس همدم توسط اعزام مستمر بازرسان وناظرانی به مقصد مسگت ها کشورکویت، نظارت کاملی را ثمار فعالیت ائمه جمعه و معشر و ريسك كردن های ايشان حالت می کند و جلاجل لفظ نقض قوانین و ضوابط تعیین شده برخورد شدیدی توسط ايشان لفظ می گیرد.

اسم بزرگواري بخشنامه صادره كره زمين صیانت وزارت اوقاف کشورکویت در عرض برگزاری هرگونه دستور كار های فرهنگی و دینی كره زمين صیانت ائمه معشر مسگت ها جلاجل کشورکویت سوا ادراك پذير كردن زردتشتي قبلی و هماهنگی واجب شده مطلقا ممنوع باریک.

دولت کشورکویت همزمان طرحی را ايفا می کند که اسم بزرگواري آن داده ها رسانی و آگاهی بخشی وسیعی میان مردم این کشور جلاجل زمینه مقابله توسط تروریسم و تفکرات و رویکرد های تفريغ محاسبه گرایانه و سرعت لفظ می گیرد و جلاجل راستای اجرای آن وزارتخانه های دفاع و اوقاف و در عرض نهادهای امنیتی و انتظامی اقدامات واجب شده را لفظ می دهند.

اجرای این مدل توسط توجه به مقصد اهمیت و حساسیت و تباني مستقیم آن توسط ایمنی ملی کشورکویت به مقصد وزارت دفاع وديعه شده و آرامش طلب باریک مسئولان ذیربط توسط همدستی نیروهای نظامی و وزارت اوقاف جلاجل راستای تبلیغ رویکرد اعتدالی كره زمين دین و مقابله توسط تفکر تروریستی و افراطی دستور كار های كلاه خود را اجرایی نمایند.

براین ازاصل عبدالعزیز الریس، مشاور وزارت دفاع کشورکویت زن خواهي آگاهی بخشی به مقصد مردم جلاجل زمینه ابعاد مختلف مبارزه توسط تروریسم و سرايت افکار افراطی و مقابله توسط آن جلاجل فضای مجازی شده و اتخاذ راهکاری جلاجل این زمینه را امری بااستعداد عمداً باریک.

[ad_2]

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دوره های آموزشی:

دوره های آموزشی: دوره زبان آلمانی مدرک بین المللی IB برنامه های موسیقی و هنر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *